kopumā gan šis bija labs raidījums, kurā varēja redzēt to kā Latvijas sabiedriskajā medijā spēj runāt par problēmām, nebaidoties kritizēt arī valsti. Ceru, ka Krievijas žurnālisti šo noskatījās.

Show thread

sorry daddy ive been naughty… ieslēdzu futeni. Un to komentēs Anatolijs!

Tviteris atklāja, ka saules dēls ir nacītis, kurš jūsmo par diktatoriem. Nav jau tā, ka kopš Dienas par to netika teikts.diena.lv/atslegvards/ivars-abo

Dozhd CEO and founder Natalia Sindeeva spoke to Meduza in the wake of the news that the Latvian government is revoking the exiled outlet's broadcast license.
meduza.io/en/feature/2022/12/0

Vēl kāds varētu aizsūtīt Doždj cilvēkiem dziesmu par rozā lietu un pie reizes arī iztulkot tekstu. open.spotify.com/track/4V9Zdk2

Show thread

Rīga tika pieminēta, lai brīdinātu vecākus par līdzfinansējuma noņemšanu, ja notiek pārcelšanās uz Pierīgu.

Show thread

Vakar bija (nepašvaldības) dārziņā vecāku sapulce. Kas forši - tika norādīts, ka Rīga visvairāk rūpejas par saviem pirmsskolas sīčiem. Pirmsvēlēšanu solījumi esot saskanējuši ar darbiem. Īstenībā to varu redzēt arī rēķinos - lielo daļu no tā sedz mana pilsēta. Forši!

ja ir vēlme - var palasīt ko pašlaik drukā krievu tviteris (mastodonu, diemžēl, praktiski neviens krieviski rakstošais nelieto, jo ir telegrams) twitter.com/i/lists/62005985

Show thread

Ir viens ieguvums no šaizes ar Doždj un pēdējā laika Latvijas uzvedību ārpolitikā - Krievijā var sākt uzskatīt, ka letiņi šauj baigi daudz nedomājot. Tas laikam labi. Nevienam nepatīk dīlot ar šitādiem.

Džeki, es eju politikā. Ir plāns. Ir programma!

Atvērtība un caurskatāmība - labākai valstij!

Gerhards no ministra kļūst par parlamentāro sekretāru. Ok. Iesalnieks atkal tiek pie mīkstā mandāta, bez cita amata, vai ne?

Vakar klausījos pēdējo Pod Save America - un džeki jau irgojas par Mastodon un tootiem. Īsāk sakot - tagad ir uzdevums - atrast Jon Favreau un Dan Pfeiffer
jūzerus Mastodonā crooked.com/podcast/cleanup-on

Show thread

Vakar izdevās pa Rīgu nostaigāt bišķi virs 17km. Nice. Tas ko gribēju pateikt - kopš Rīgas centrā ietves tīra dome - ir tiešām ok.

Viena štelle. Jūrmalas Truksnim tagad ir daudz brīva laika, tamdēļ varbūt Apvienotais saraksts var pieaicināt savu biedru piepalīdzēt veidot valdību? Pīlēns tad atbildētu par sarkanajām līnijām, bet Truksnis par baltajām.

Show older
Mastodon

Kapteiņu Mastodon serveris